صفحه اصلی > برندها > Givaudan درباره شرکت Givaudan
 • شرکت تولید کننده اسانس ، عطر

  شرکت ژیوادان (جیوادان) پیشرو در صنایع اسانس، عطر و طعم در سطح جهانی، محصولات خود را در مناطق مختلف دنیا به شرکت های بزرگ فعال در زمینه های مواد غذایی، آشامیدنی، عطر و خوشبو کننده ها عرضه می کند.
  بخش طعم این شرکت متشکل از چهار واحد: نوشیدنی ها، لبنیات، طعم دهنده کالاهای مصرفی و محصولات شیرین می باشد. بخش عطر متشکل از سه واحد: عطرهای ناب، محصولات مصرفی و مواد اولیه عطر می باشد.
  ژیوادن (Givaudan) سوئیس، دارای بیش از 25 درصد سهم بازار 17 میلیارد دلاری صنعت عطر و طعم می باشد. ژیوادان از سال 2000 در بازار بورس SIX Swiss Exchange ثبت و وارد شده و یکی از 30 شرکت بزرگ حاضر در بازار بورس سویس می باشد.

 • شرکت تولید کننده اسانس ، عطر

  در سال 2012، ژيوادان با داشتن بيش از 9000 کارمند در بيش از 40 کشور به فروشي بالغ بر 4.3 ميليارد CHF دست پيدا کرد. ژيودان تقريبا در تمامي بازارهاي مطرح حضور دارد و داراي شبکه اي از 80 مرکز بازرگاني در مناطق توسعه يافته و در حال توسعه مي باشد.

  ژيوادان بيشترين حجم سرمايه گذاري در زمينه تحقيقات و توسعه را در بين رقباي خود در زمينه توليد انواع اسانس و عطر دارد و همين مطلب باعث پيشرفتي قابل توجه و همچنين ارائه محصولاتي (اسانس و عطر) با کيفيت بسيار متفاوت شده است. ژيوادان با داشتن ميراثي قوي، امکاناتي گسترده و همچنين زنجيره تامين و فروشي قدرتمند و گسترده، امکان ارائه محصولاتي متنوع و با کيفيت بالا به متقاضيان را دارا ميباشد.

 • شرکت تولید کننده اسانس ، عطر

  بازرگاني عبدالوهاب با در نظر گرفتن موارد ذکر شده اقدام به برقراري ارتباط و همکاري با شرکت ژيوادان نمود و اکنون نماينده انحصاري اسانس هاي ژيوادان در ايران مي باشد.

محصولات Givaudan