بازرگانی عبدالوهاب > درباره بازرگانی عبدالوهاب

درباره شرکت بازرگانی عبدالوهاب

مجموعه بازرگانی عبدالوهاب از سال 1395 نام خود را به “شرکت رایحه ماهریس” تغییر داده است.

معرفی بازرگانی عبدالوهاب (AVM Trading)

بازرگانی عبدالوهاب با مدیریت وهاب مراغه چیان از سال 1376 در زمینه عرضه اسانس های عطری در ایران شروع به فعالیت نمود.

دفتر سابق بازرگانی عبدالوهاب

دفتر سابق بازرگانی عبدالوهاب

ارائه محصولات متنوع با کیفیت مناسب و سمت بوئی برندهای روز، همسو بودن رایحه های ارائه شده با ذائقه و سلیقه ایرانی از اهداف اصلی پایه گذاران این مجموعه بوده است. در این راستا این مجموعه از ابتدای تاسیس، به برقراری ارتباط و همکاری با شرکت های صاحب نام بین المللی و همچنین استفاده از متخصصین مجرب و کارآزموده، پرداخته است.

استقبال و اعتماد شما مصرف کنندگان محترم در تمامی این مدت خبر از موفقیت فعالیتهای ما می دهد، خبری که موجب شده تا بازرگانی عبدالوهاب بعد از گذشت سالیان متمادی و علیرقم ورود و تاسیس شرکت های متعدد در این زمینه، همچنان مسیر رشد و توسعه خود را به خوبی حفظ و با قدرت در راستای آن گام بردارد.

بازرگانی عبدالوهاب کارنامه پررنگی مملو از همکاری با شرکت های بزرگ و مجموعه های گسترده بین المللی در زمینه تولید عطر و اسانس های عطری را دارد و این امر باعث گردیده تا این مجموعه از بانیان شکل گیری تولید عطرهای حرفه ای در ایران باشد و افتخار دریافت لوح تقدیر از مسئولین ذیربط را حاصل نماید.

بی دلیل نیست که دوستداران این مجموعه خصوصا کارخانجات تولید ادکلن، همواره انتظار بهترین ها را از این مجموعه دارند و این جای بسی خوشحالی است که در این راستا توانسته ایم اعتماد مردم ایران خصوصا متخصصین در این رشته را به خود جلب نماییم.

بازرگانی عبدالوهاب همراه با اسانس های عطری، فعالیت گسترده در زمینه اسانس های صنعتی را آغاز نموده و امید دارد همچنان که در زمینه ارائه اسانس های عطری موجبات رضایت شما را فراهم آورده،  در حوزه های ذکر شده نیز شاهد موفقیت های بزرگ که همان جلب رضایت و اعتماد شماست، باشد.

وهاب مراغه چیان

سمت: مدیرکل

شماره تماس: 5-22019853-021

ایمیل : abdolvahab@rayehemahris.com

حمیدرضا مراغه چیان

سمت: مدیرعامل

شماره تماس: 5-22019853-021

ایمیل : hamidreza@rayehemahris.com

تصاویر بخشهای مختلف بازرگانی عبدالوهاب